Loader

„Nuomojamas butas“ – tarp pasaulio geriausiųjų!

Sigutės Chlebinskaitės apipavidalinta interaktyvi knyga bus pristatoma pasaulinio konkurso „Meggendorfer Awards“ laureatų parodoje JAV – tai Lijos Goldbergaitės (Lea Goldberg, 1911–1970) „Nuomojamas butas“.

Pasaulinė interaktyvių knygų draugija tris dešimtmečius rengia Lotharo Meggendorferio vardo konkursą, kuriame išskiria kūrėjus, popieriaus inžinierius ir leidėjus, per pastaruosius dvejus metus sukūrusius reikšmingiausias judančių vaizdų ir erdvines knygas. Šiemet interaktyvioms knygoms skirta konferencija ir ją lydintys renginiai vyks rugsėjo 28–spalio 1 dienomis JAV, Klivlande.

Juose bus galima išvysti ir unikalią S. Chlebinskaitės apipavidalintą Lijos Goldbergaitės (Lea Goldberg) knygą „Nuomojamas butas“ (poetinis vertimas Antano A. Jonyno, iš hebrajų kalbos vertė Nathanas Gitkindas).

Knyga tarptautinės komisijos buvo atrinkta į pastaraisiais metais pasaulyje išleistų geriausių interaktyvių knygų 10-tuką dailininko autorinės knygos kategorijoje. Už šį kūrinį S. Chlebinskaitei skirta ir šių metų Kultūros ministerijos organizuojamo Knygos meno konkurso premija, o Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos konkurse „Metų verstinė knyga“ leidinys apdovanotas vaikų ir jaunimo literatūros kategorijoje. Vertėjams įteikta ir Eugenijos Stravinskienės premija – už reikšmingiausią ir meniškiausią metų vertimą vaikams.

0
    0
    Knygų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę