Loader

Baisiai gražūs eilėraščiai

Autorius: Daiva Čepauskaitė
Dailininkas: Ieva Babilaitė
Puslapių skaičius: 44
Išleidimo metai: 2017

8.00 

Eilėraščiai 7-12 m. vaikams

Galima nugyventi gyvenimą ir visai be poezijos. Bet galima atsiversti knygą ir pajusti, kaip kutena ropojanti auksinė skruzdėlė, darosi žvarbu nuo šalia pritūpusio mėlyno rūko ar į rankovę įlindusio vėjo. Ir nė nepastebėsi, kaip pasiklysi miego karalystėje tarp minkštų kaktusų, atsidursi ant stogo triukšmingame paukščių turguje, o tada užklups toks lietus, kad supelys visas miestas. Čia gali sutikti ir savo baimes – tamsą, didžiulį vorą ar Tą, kuris gyvena po lova. O jei pasidarė per daug baisu, bėk į virtuvę, kur skamba linksmos daržovių operos ir verda kulinarinės dramos. Viskas čia pasakiškai tikra ir baisiai gražu. Viskas taip, kaip poetė Daiva Čepauskaitė savo akimis matė ir dailiai užrašė.
Kultūros ministerijos organizuojamame Knygos meno konkurse 2017 m. knygos dailininkė Ieva Babilaitė apdovanota diplomu. Daiva Čepauskaitė už šią knygą 2017 metais Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus apdovanojimuose pelnė Aldonos Liobytės premiją už reikšmingiausią metų debiutą. 2017 metais pelnė Tarptautinio literatūros festivalio „Poezijos pavasaris“ premiją už poeziją vaikams, 2018 m. Jotvingio premiją. Dalyvavo „Metų knygos rinkimuose 2017“.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Neturime

Užsisakykite pranešimą, el. paštu, kada knyga vėl bus prekyboje:

0
    0
    Knygų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę