Loader

Duokit kelią Begemotui!

Autorius: Dainius Gintalas
Dailininkas: Ula Šimulynaitė
Puslapių skaičius: 56
Išleidimo metai: 2019

8.00 

Eilėraščiai 7-12 m. vaikams

Šioje knygoje verda linksmas ir smagus gyvenimas: karvė užskrenda į medį, kalakutas įsimyli vištą, greitakalbėmis vienas kitam kažką porina nykštukai, o gerasis storasis Begemotas mina dviratį Neries pakrante, bendrauja skaipu su pusbroliu iš Afrikos ir mėgaujasi gyvenimu. Mėgaukitės ir Jūs!
Pirmoji žinomo poeto Dainiaus Gintalo eilėraščių knyga vaikams – smagus literatūrinis nuotykis, kuriame susijungia netikėti siužetai, poetinių klišių laužymas ir žaismingas stilius. Kai kurie eilėraščiai primena šmaikščias pasakaites, kurių herojai nenuobodūs, o jų gyvenimo įvykiai pilni vaizduotės šėlsmo, lengvo absurdo ir komiškų paradoksų. Dainiaus Gintalo eilėraščiuose nėra lėkšto lyrizmo ar pabodusių įvaizdžių, todėl jie ir stebina, ir linksmina, ir žadina vaizduotę. Knygoje autorius siūlo ir įdomių, šiandien retai sutinkamų greitakalbių, kurias galima skaityti kaip smagų poetinį pokštą.
Ši Dainiaus Gintalo knyga 2019 metais Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus apdovanojimuose buvo nominuota Aldonos Liobytės premijai už reikšmingiausią metų debiutą. 2019 metais pelnė Tarptautinio literatūros festivalio „Poezijos pavasaris“ premiją už poeziją vaikams.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

0
    0
    Knygų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę