Loader

Žalias kalnas Knygų aikštėje 

Rugsėjo 2–4 dienomis Vilniuje vyks jau tradicinė šventė „Sostinės dienos 2022“. Jų metu ir vėl Katedros aikštėje įsikurs, skaitytojus kvies jungtinis Lietuvos leidėjų asociacijos leidyklų paviljonas „Knygų aikštė“. Mes taip pat jūsų lauksime su ypatingomis knygų naujienomis:

Rasos Jančiauskaitės „Namai“ ir Ilonos Ežerinytės bei dailininkės Marijos Rubavičiūtės „Tetulė Liu“ ką tik atkeliavo iš spaustuvės.

Gyvo pasimatymo su knygos autorėmis nepakeis jokia reklama, todėl kviečiame į kūrybines dirbtuves.

09.02 | PENKTADIENĮ

14.00 Rasos Jančiauskaitės dirbtuvės vaikams „Formų platforma“

ir jos naujos autorinės knygos „Namai“ pristatymas.

Kurti, svajoti, įsivaizduoti – tai patys mėgstamiausi vaikų užsiėmimai. Kas geriau už juos balą pavers jūra, kurioje knibžda piratų laivai, o medžio šakelę – žaidimo veikėju? Dailininkė Rasa Jančiauskaitė kviečia visus – visai mažus ir jau paaugusius – lavinti vaizduotę ir patirti tikrą, išlaisvinantį kūrybinį džiaugsmą. Vienam tai paprasta abstrakti figūra, o kitas jau mato vėžlį, sraigę, namą ar puodą…. Ribų išties nėra! Spalvos ir formos dirbtuvėlėse „Formų platforma“ virs pačiais neįtikinamiausiais dalykais.

Kviečiame visus išgirsti istoriją apie sraigės namus, pasigrožėti dailininkės ryškiai spalvotu grafikos pasauliu ir kartu kurti naujas istorijas.

Knygos leidybą finansavo Lietuvos kultūros taryba (https://www.ltkt.lt/)

09.04 | SEKMADIENĮ

14.00 Ilonos Ežerinytės knygos vaikams „Tetulė Liu“ pristatymas. Dalyvauja

rašytoja Ilona Ežerinytė ir dailininkė Marija Rubavičiūtė.

Viena nebejauna moterytė Liucija rytą pabunda visai sumažėjusi. Tai bėda!.. Ką daryti?.. Šią keistą ir laimingai pasibaigusią istoriją knygoje „Tetulė Liu“ pasakoja rašytoja Ilona Ežerinytė. O dailininkė Marija Rubavičiūtė ją įsivaizdavo ir nupiešė. Ne, ne tik piešė, bet ir karpė, plėšė, klijavo, kol knyga prisipildė smagių, jaukių, mažų detalių kupinų piešinių. Dabar kviečiame ir jus į dailininkės dirbtuvėles, kuriose susikursite ypatingus skirtukus knygos puslapiams pasižymėti, nes šią istoriją, neabejojame, tikrai skaitysite.

Rašytoja Ilona Ežerinytė turi ką papasakoti, o dailininkė jau paruošusi visų reikalingų priemonių mažam stebuklui sukurti. Ateikite pasikalbėti ir pasiklausyti, piešti ir klijuoti, pabūti kartu ir užsikrėsti knygos magija.

0
    0
    Knygų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę