Loader

Kas kaip miega

Autorius: Algimantas Stankevičius
Dailininkas: Inga Dagilė
Puslapių skaičius: 24
Išleidimo metai: 2020

6.00 

Paveikslėlių knyga 0-3 m. vaikams

 

Kaip greitai ir saldžiai užmigti? Galime skaičiuoti aveles arba klausytis lopšinės. Galima dairytis po namus ir apžiūrinėti, kas kaip miega. Įsitikinti, kad aplinkui saugu ir ramu. Visai kaip šioje knygelėje. Dar vienas, kitas puslapis… Pamažu rimsta balsas, sulimpa akelės… Labanakt…
Šią storo kartono knygelę simboliškai galime vadinti lopšine, nes ji skirta padėti vaikui nurimti po aktyvios dienos ir lengvai užmigti. Vaikams, kurie visą dieną praleidžia labai aktyviai, apsupti įvairiausių dirgiklių, tiesiog būtini ritualai, padėsiantys ne tik nurimti, atsipalaiduoti, bet ir suteiksiantys saugumo jausmą, kurį patiria klausydamiesi ramaus suaugusiojo skaitymo, leisdami laiką kartu. Tokiu vakariniu ritualu ir dalijasi knygos autorius Algimantas Stankevičius, kuris su savo dukrele vakarais ramiai apžvelgdavo kambaryje esančius daiktus, pasakodavo vienas kitam, kaip jie miega, kol ramaus kalbėjimo užsūpuota mergaitė užmigdavo.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

0
    0
    Knygų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę